Open Series Championships Final Results - All Regions

share to other networks share to twitter share to facebook

MX Results

1. Team Cruelty - DanyKnight, Nugget, iDragoniaK, Rinnegan

2. Team Smog - TuTelevision, BadKarmaMX, Drax, Impacted

3. CintaNegra VISA - Rivasz, Goriloco1, Heavcnly, Jerry

4. Chosen Squad - S3lioh, Kroonoe, SoyLiaRocha, Strxngeer

5/6. Beyond Reason - Countxr, Kiryat, GodBambi, Patou

5/6. Jaguars - Artyy 2, Wesst, JG Hysteria, Embraced

7/8. Altar Esports - Grimsty, Ateniuz, Parvdize, Zauron

7/8. Jaguars B - Venator, DarkReyzner, Enigma, Jurygod

Bracket

MX Teams confirmed for KC

Pittsburgh Knights - Tapping Buttons, Atzo, Drift, Gambino (Pool Play)

Timbers Esports - Magico, Noble, Pelu, Bullet (Pool Play)

Team Cruelty - DanyKnight, Nugget, iDragoniaK, Rinnegan (Open Bracket)

Team Smog - TuTelevision, BadKarmaMX, Drax, Impacted (Open Bracket)

EU Results

1. BLVKHVND EU - Phlux, Riotz, SoSnakey, Lunny

2. Team Twisted - Zhuh, Defrag, Disarray, Detain

3. Flying Dutchman - Clonely, Mysta, Ramirez, Mose

4. Vexed Gaming - Looney, Squashy, Warlord, Batchford

5/6. Deonkwovcok III - DQVEE, ShabbyDagger, Nolson, Milsy

5/6. Team 7 - Oney, LeftEye71, Zami, Teo

7/8. Clutch City - GloryGGz, Hybrid, BlizZ, Oneal

7/8. Your Org Here - Valkyrie, Nemains, zMightys, Sherzy2

9/12. Funday League - SamBaldy, Sandell, Tbaanged, Simply Gambit

9/12. SMHA - Mansion, HHze, Stickahh, xMCxVSxARBITERx

9/12. Team Timmy - Hollers, DeZire, Jiren, Lumizur

9/12. Le Hazi - UmanH, zSeiFeR7817, Brainiak, Knuqkles

13/16. PingU - Cr0ssMan, Marvies, SystemathiCC, ZaoC

13/16. Method2Madness - EbbY, Mentlan, Simplay, Speed

13/16. Morning of - Hrshly, Slink, Hurtful, Jaaaaw

13/16. Warrismegeld - Kayaon, iLibeRatioN, Boaz, Easstwood

Bracket

EU Teams confirmed for KC

Acend - Snipedrone, Lqgend, Shaady, Sica (Pool Play)

NaVi - Kimbo, Jimbo, Respectful, tuf0xy (Pool Play)

Quadrant - SLG, Fragxr, Shad, Tchik (Pool Play)

JLINGZ Esports - Septiq, Quadios, Morguhhh, Qristola (Pool Play)

BLVKHVND EU - Phlux, Riotz, SoSnakey, Lunny (Open Bracket)

Team Twisted - Zhuh, Defrag, Disarray, Detain (Open Bracket)

ANZ Results

1. Divine Mind - BZIIRK, Swayz, Beastn, Rated

2. BBR - Adz, Benjy, Ninjestics, Dante

3. Demons - Lolley, Plasma, FlexRainZ, Jordon

4. Dire Wolves - Zerkil, Balds, Deanno, Vaampt

5/6. Next - Lunchy, Noobles, Lith, Dxvinity

5/6. 1620 Kings - Reaver, Tarnsky, STATMANJACK, Infinite9918

7/8. Digital Nation - Bqndit, Just Tuff, Tekorai, Wryce

7/8. GIVE3TH4MTIM3 - Scoobmeistr, Hendralol, done4good, NotCanonized

Bracket

ANZ Teams confirmed for KC

Chiefs - Barcode, Pipz, Slayz, Masy (Pool Play)

Divine Mind - BZIIRK, Swayz, Beastn, Rated (Open Bracket)

BBR - Adz, Benjy, Ninjestics, Dante (Open Bracket)

NA Results

1. Complexity - Hysteria, Monstcr, Triton, Vetra

2. Gamers First - Squallaye, Toni, PreDevoNator, Swish

3. Built By Gamers - Minds, KingJay, BoamX, Nemassist

4. Oxygen Esports - Common, Name, Cherished, Haines

5/6. Torrent - Abature, FilthyG, Huss, HotShotGhost

5/6. Incognito - Karmea, PiggySaiyan, Neuronical, Cykul

7/8. The Hvnd - Sylvanic, Bepics, FactyJV, Xeod

7/8. EXO - Employee, FFantvsy, BidTeaches, Sargoth

9/12. Villans - Pyrettic, Demonsiu, Perzecute, Evolving

9/12. Notorious - Parzeli, Precision, ShocKill, GroovyAW

9/12. ESA Blue - Flurriously, JkVii, DDiagram, GoldStarBR

9/12. SnakeAndHeated - Posey, emteekay, SoReLL, Rated

13/16. Point Check - Dynamics, Brainstorm, Slinky, Psylince

13/16. Shopify Rebellion - Maux, MentaL, Xplosive, Solurs

13/16. Final - Galaxy, Fyah Bird, DarkMatterXV, Lifee Alert

13/16. BLVKHVND - JGravity, Gnyus, lCortex, PiLEZ

Bracket

NA Teams confirmed for KC

Cloud9 - Eco, Penguin, Renegade, Stellur (Pool Play)

OpTic Gaming - Tripppey, Lucid, APG, Formal (Pool Play)

eUnited - King Nick, Rayne, Ryanoob, Spartan (Pool Play)

Sentinels - Snakebite, Royal2, Lethul, Frosty (Pool Play)

Pioneers - Druk, SoulSnipe, Taulek, Manny (Pool Play)

G2 Esports - Gilkey, Sabinater, Str8 Sick, Tusk (Pool Play)

XSET - Cratos, Suspector, Artic, Supprsed (Pool Play)

FaZe Clan - Snip3down, Bound, bubu dubu, Falcated (Pool Play)

Complexity - Hysteria, Monstcr, Triton, Vetra (Open Bracket)

Gamers First - Squallaye, Toni, PreDevoNator, Swish (Open Bracket)